Спеціальні потреби

Держдеп іде назустріч спільноті ЛГБТКІ+: американці зможуть обирати стать у паспортах без медичної сертифікації


У Державному департаменті США оголосили пропозицію змінити процедуру оформлення паспортів США та документів, які засвідчують, що дитина народжена за межами США набуває громадянства країни (CRBA). Про це повідомляється у заяві розміщеній на сайті Держдепу США. Як відзначається, Держдеп відданий просуванню свободи, гідності, та рівності усіх людей, включно з ЛГБТКІ+ особами.

"Державний департамент почав процедуру введення відмітки про стать для небінарних, інтерсекс, та гендерно неконформних осіб, які подаються на отримання паспорту або CRBA. Ми аналізуємо найкращий підхід до досягнення цієї мети" - йдеться у заяві.

Як відзначається, першим кроком для забезпечення справедливого ставлення до громадян США, які належать до ЛГБТКІ+ стане дозвіл особам, які подаються на отримання паспорта чи CRBA самостійно обирати у графі статі "чоловічу", чи "жіночу". При цьому Держдеп не буде вимагати медичної сертифікації, якщо вибір у графі «стать» не збігається із вибором у їх документах щодо громадянства, чи посвідченні особи.

Держдеп також повідомляє, що процес додавання відмітки про стать для небінарних, інтерсекс, та гендерно неконформних осіб є технологічно складним.

Дивіться також: Дослідження Сонця та можливості життя на інших планетах: огляд новин НАСА

XS
SM
MD
LG