Спеціальні потреби

Ракети з безпілотних літаків вбили 11 екстремістів у Пакистані


Старт американського безпілотного літака
Старт американського безпілотного літака

Пакистанські офіційні особи кажуть, що американські безпілотні літаки вистрелили ракети в автомобіль і житловий будинок у північно-західному районі країни, вбиваючи 11 екстремістів, у тому числі й афганців.

У результаті рідкісної атаки в племінному районі Куррам, як повідомлено, загинуло кілька членів мережі Гаккані, яка здійснює атаки на натовські та афганські війська в сусідньому Афганістані.

Сполучені Штати частіше використовують безпілотні літаки проти бойовиків Талібану і екстремістів аль-Кайди в північно-західних племінних районах Пакистану з часу вбивства другого травня лідера аль-Кайди Осами бін Ладена, але більшість атак сталася в Північному і Південному Вазиристані, а не в Куррамі.

Згідно з повідомленнями, мереже Гаккані досягла угоди з представниками місцевого племені в Куррамі, яка дозволяє екстремістам проходити через район у дорозі до Афганістану і таким чином уникати атак з боку американських літаків у північному Вазиристані.

У понеділок у головному місті Північного Вазиристану Міран-Шах понад 1000 місцевих мешканців протестували проти атак американських безпілотних літаків. Вони вигукували «Смерть Америці» і обіцяли , що протестуватимуть доти, доки не закінчаться ракетні атаки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG