Спеціальні потреби

У Пакистані екстремісти вбили щонайменше 16 людей


Офіційні особи в північно-західному Пакистані повідомили, що від вибуху загинуло щонайменше 16 людей і нонад 40 отримали поранення.

Органи влади кажуть, що вибух стався в понеділок на ринку неподалік урядових будинків у місті Джамруд, що в керованому федеральним урядом племінному районі (агентстві) Хайбер.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку.

Хайбер – це опорний пункт різних ісламських екстремістських угруповань, включно з пакистанським Талібаном, який уже протягом кількох ровів веде криваву боротьбу проти урядових сил.

Також у понеділок у неспокійному південно-західному місті Кветта невідомі озброєні особи застрелили речника провінційного уряду і двох службовців поліції.

Поліція каже, що нападники застрелили Хаддіма Гуссейна Нурі та опісля двох поліцейських, які їх переслідували.

Цивільний службовець був мусульманином-шиїтом, і офіційні особи кажуть, що атака в провінції Балуджистан, можливо, пов’язана з міжконфесійним насильством.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG