Спеціальні потреби

Екстремісти звільнили терористів з пакистанської в’язниці


У понеділок екстремісти з угруповання Талібан, деякі із них у поліцейських формах, провели атаку на в’язницю в північно-західному районі Пакистану. Вони звільнили понад 240 в’язнів, у тому числі 25 терористів.

Офіційні особи кажуть, що в результаті атаки, яка тривала щонайменше три години, загинуло 12 людей, у цьому числі четверо поліцейських. Семеро поліцейських отримали поранення.

Атака сталася в місті Дера-Ісмаїл-Хан, що в провінції Хайбер-Пахтунхва, недалеко племінних районів, що межують з Афганістаном. У тому районі активну діяльність ведуть угруповання Талібан і аль-Кайда.

Пакистанські органи влади кажуть, що щонайменше шістьох в’язнів, яким вдалося втекти, вже було затримано. На допомогу покликано військові частини.

У місті встановлено комендантську годину, а поліція і військові оточили район.

Відповідальність за атаку взяв на себе Талібан. Представник угруповання заявив, що в атаці взяло участь приблизно 150 бойовиків, серед яких було кілька нападників-смертників. Він назвав атаку успішною.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG