Спеціальні потреби

Близько мільйона людей постраждало від повеней в Пакистані


Повені в пакистанській провінції Сіндх
Повені в пакистанській провінції Сіндх

За словами пакистанської влади, сильні зливи спричинили паводок, від якого постраждав майже мільйон мешканців півдня країни.

У провінції Сіндх, кажуть місцеві урядовці, майже 50 тисяч людей були змушені залишити свої домівки. Паводки також зруйнували врожай, а чимало худоби було загублено у той час, як мешканці шукали порятунку від води на пагорбах. В евакуації надають допомогу пакистанські військові.

Були побудовані тимчасові наметові містечка для тих, хто залишився без житла, але, кажуть урядовці, постраждалим все ще вкрай необхідна допомога. Згідно з прогнозами синоптиків, у постраждалому регіоні Пакистану ще кілька днів триватимуть сильні зливи.

Пакистан все ще не подалав усіх наслідків минулорічних повеней, які забрали життя 1,700 людей та нанесли збитків близько 20 мільйонам мешканців країни. За даними гуманітарних організацій, десятки тисяч людей все ще залишаються без адекватного житла.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG