Спеціальні потреби

Трамп заявив, що рівень смертності від коронавірусу зменшився у 10 раз - він має намір відновити роботу шкіл США восени


У Білому домі проходять заходи, присвячені відкриттю шкіл в умовах пандемії

Президент США Дональд Трамп закликає школи відновити роботу. У понеділок Трамп твітував, що «школи повинні відкритися восени!»

Ми хочемо їх відкрити швидко, чудово, восени. Ви знаєте, що це страшна хвороба, але молодь дуже добре її переносить

Тим часом влада багатьох регіонів на тлі нового сплеску заражень згортає анонсовані плани повернення до нормального життя.

У вівторок Трамп проводить в Білому домі дискусію на тему відкриття шкіл, а віце-президент Майк Пенс поговорить про це з губернаторами, повідомив представник адміністрації.

"Ми хочемо відкрити наші школи. Ми хочемо їх відкрити швидко, чудово, восени. Ви знаєте, що це страшна хвороба, але молодь дуже добре її переносить", - наводить слова президента США Дональда Трампа журналіст CNN Даніель Дейл.

Президент США заявив: "Люди не говорять про те, що рівень смертності зараз знаходиться на рівні, який зменшився у 10 раз. Сметність від цього жахливого китайського вірусу значно скоротилась". Трамп також заявив про відновлення економіки та створення мільйонів нових робочих місць у США.

Раніше ЗМІ, оглядачі поставили під сумнів, назвали бездоказовими заяви Трампа про скорочення смертності від коронавірусу на тлі зростання кількості захворювань.

Президент США, як повідомлюять репортери, також відзначив, що федеральний уряд буде здійснювати тиск на місцеву владу з метою добитись відкриття шклі, і не хоче, щоб школи лишались закритими через політичні міркування влади штатів, де губернатори, як сказав Трамп, вважають, "що з політичної точки зору для них буде благом лишити школи закритими".

Повідомляється, що міністерка освіти США Ненсі Девос заявила, що питання полягає не у тому, чи відновлювати роботу шкіл, а лише у тому "як саме" зе робити.

Влада штатів і муніципалітетів напередодні нового навчального року намагається відшукати баланс між потребою в освіті і ризиком поширення захворювання.

Зростання числа випадків зараження, особливо серед молоді, викликає побоювання з приводу того, що діти будуть поширювати хворобу серед дорослих вдома і у школі, а люди старшого віку вважаються більш вразливою категорією.

Коледжі та університети також міркують, як організувати осінній семестр. Деякі планують зміни в розкладі або перехід на онлайн-навчання.

У понеділок адміністрація Трампа заявила, що іноземні студенти повинні покинути країну, якщо їх вузи повністю перейдуть на онлайн-заняття. Це може привести до скорочення доходів навчальних закладів.

Дивіться також: Нові інструкції Імміграційної та митної служби США для іноземних студентів

Нові інструкції Імміграційної та митної служби США для іноземних студентів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:37 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG