Спеціальні потреби

Головний хірург США до Дня Незалежності США заявив, що носіння захисної маски примножує свободу


Головний хірург США Джером Адамс
Головний хірург США Джером Адамс

Головний хірург США Джером Адамс заявив, що використання широким загалом захисних масок під час святкування Дня Незалежності Сполучених Штатів Америки 4-го липня надасть усім більше незалежності та свободи. Про це чиновник заявив американському каналу NBC.

"Говорячи про День Незалежності та незалежність, важливо розуміти, що якщо ми всі будемо їх (маски- прим. ГА) носити, ми будемо мати більше незалежності та більше свободи, бо більше закладів зможуть лишатись відкритими. Хвороба поширюватиметься менше”, - заявив Джером Адамс.

Заява чиновника прозвучала на тлі збільшення у США діагностованих випадків коронавірусу.

Між тим президент США Дональд Трамп заявляє, що попри збільшення захворюваності, смертність в її результаті зменшується.

"Має місце зростання випадків коронавірусу, бо ми проводимо настільки масове та настільки якісне тестування, зачно більше та краще,ніж будь-яка інша країна. Це чудові новини, але навіть кращі новини у тому, що смерті, рівень смертності, зменшився. Також, молодші люди, відновлюються значно легше та швидше!", - твітував Трамп у п'ятницю.

Президент США не носить захисну маску під час публічних заходів.

Дивіться також: Ленінопад по американськи: демонтаж пам’ятників конфедератам та за що під загрозою опинився монумент Рузвельту

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG