Спеціальні потреби

Представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Орландо Блум відвідав Україну


Орландо Блум

Британський кіноактор і посол доброї волі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відвідав охоплені конфліктом східні райони України, щоб звернути увагу на проблеми глобальної освіти і потреби гуманітарної допомоги. Він побував у школі за кілька кілометрів від лінії розмежування, пошкодженій у результаті обстрілу.

Згідно з новим звітом ЮНІСЕФ, приблизно 580 тисячам дітей в Україні потрібна негайна допомога, а понад 230 тисяч дітей були змушені покинути свої домівки.

Доповідь ЮНІСЕФ посилається на слова Орландо Блума, який так говорить про відвідини охопленого конфліктом Донбасу:

«Я зустрічав дітей, як 11-річна Ляна, що майже протягом двох тижнів ховалися у підвалі своєї школи без світла і опалення, тоді як обстріли руйнували класні кімнати над ними». – Тепер, після найжахливішого життєвого досвіду, який міг з ними статися, вони лише хочуть повернутися до безпеки і шкільного навчання та планувати своє майбутнє».

У Східній Україні, а також в інших охоплених конфліктами країнах світу ЮНІСЕФ докладає зусиль, щоб діти мали змогу навчатися і почували себе безпечно. Дотепер Дитячий фонд спонсорував відновлення 57 шкіл у Східній Україні та постачив їм шкільні підручники і найнеобхідніші шкільні речі.

За словами представниці ЮНІСЕФ в Україні Джованни Берберіс, фонд уже ознайомив майже 280 тисяч дітей з небезпекою, яку становлять залишені в районі міни та інші вибухові пристрої.

Під час відвідин Східної України Орландо Блум зустрівся зі школярами, які отримують допомогу, щоб вони могли подолати психологічні наслідки збройного конфлікту.

Дивіться також: Що Україна може відсудити у Росії

Що Україна може відсудити у Росії? Відео.
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:48 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG