Спеціальні потреби

Студентка Могилянки дала Табачнику ляпаса букетом


Студентка Могилянки дала Табачнику ляпаса букетом
Студентка Могилянки дала Табачнику ляпаса букетом

Українські студенти по-різному показують своє ставлення до чинного міністра освіти і науки, молоді та спорту. Так, Дарина Степаненко вирішила замість того, щоб дарувати букет Табачнику, вдарити ним по обличчю міністра.

Інцидент стався під час Форуму міністрів освіти європейських країн. Дмитро Табачник виступав модератором конференції. В той час студентка Києво-Могилянської академії увійшла до приміщення за допомогою чужого посвідчення та змогла безперешкодно підійти до міністра.

Дарина Степаненко коментує цей вчинок як вдалу акцію, адже необхідний резонанс вона та Братство св. Луки, до якого дівчина належить, отримала.

«Готувались недовго, оскільки задум був нескладний. Головне було туди потрапити та технічно все правильно зробити. Власне, зробити хоч якось, аби лише досягти своєї мети. Кінцева мета - усунути Табачника з поста міністра освіти», говорить студентка.

Активістка каже, що готується до найгіршого, але сподівається на краще щодо наслідків за скоєне. Дарина вже була в дитячій кімнаті міліції, бо неповнолітня, та її відпустили під поруки депутата Андрія Парубія. Тим не менш дівчині інкримінують дрібне хуліганство, за яке вона повинна буде або заплатити штраф, або провести 15 діб у СІЗО.

Братство св. Луки не вперше організовує гучні акції. Серед відомих заходів - встановлення пам'ятника вбивці Столипіна Богровому та смаження яєшні на Вічному вогні. За останній вчинок активістку Ганну Синькову 3 місяці тримали в СІЗО, а наразі її судить Родіон Кіреєв.

Вчинок Дарії Степаненко резонанс таки викликав. Окрім гучного обговорення в соціальних мережах, про акцію розказали усі національні канали у вечірніх випусках. І навіть показали відео з ляпасом. Окрім каналу «1+1» та «Інтер», усі інші з цього розпочали вечірні новини. Проігнорував подію лише Перший національний. На противагу, відео падіння вінка на Віктора Януковича свого часу в новинах показали тільки «Україна», «Новий» та «5-й» канали.

Дмитро Табачник натомість заявив, що інциденту не було, студентка просто хотіла подарувати йому квіти.

«Ніякого інциденту у нас не сталося. Спочатку вона чарівно посміхалася, казала, як вона прагне подарувати квіти, потім почала тицяти від пересердя цими квітами. Ставлюсь до цього абсолютно спокійно, бачите, абсолютно нормально», - заявив міністр.

Відео - найголовніше

Імунітет "трійки" у розслідуванні злочинів агресії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00
XS
SM
MD
LG