Спеціальні потреби

Угода з Chevron стане найбільшою інвестицією в Україну – посол США


Посол США розхвалив угоду з Шеврон
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Посол США розхвалив угоду з Шеврон

У Києві відбулося підписання Угоди про розподіл вуглеводнів між українським урядом, компанією «Шеврон» та компанією «Надра Олеська».

Клюєв полічив прибутки США від сланцевого газу
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00
Згідно з повідомленням прес-служби президента України, укладання цієї угоди дозволить розпочати роботи з пошуку та видобутку сланцевого газу в межах ділянки Олеська. За поточним прогнозом, видобуток газу на цій ділянці може становите 8-10 мільярдів кубометрів щороку.

Компанія «Шеврон» готова інвестувати 350 мільйонів доларів у розвідку сланцевого газу у Львівській та Івано-Франківській областях, а загальні інвестиції у видобуток сланцевого газу можуть перевищити 10 мільярдів доларів.

Угода між Україною і компанією Chevron стане найбільшою інвестицією в Україну за всі роки незалежності. Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, коментуючи угоду, підписану у Києві у вівторок у присутності президента Віктора Януковича.
Україна зробила дуже важливий крок до енергетичної незалежності

​"Сьогодні Україна зробила дуже важливий крок до енергетичної незалежності. Подія важлива також для зміцнення довіри у наших двосторонніх стосунках", - каже Пайєтт.

"Ця інвестиція має стати найбільшою, що зроблена в Україну Сполученими Штатами за всі роки незалежності. «Шеврон» принесе в Україну, зокрема в Західну Україну, сучасні екологічно безпечні технології. Угода збільшить кількість нових робочих місць, стимулюватиме зростання економіки і дасть змогу українцям скористатися тими вигодами від революції сланцевого газу, якими ми у Сполучених Штатах вже скористалися", - заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG