Спеціальні потреби

Виконавчий директор БП вибачився перед американським народом


Виконавчий директор Бритиш Петроліум Тоні Гейвард вибачився перед американським народом за дії своєї компанії, які призвели до екологічної катастрофи у Мексиканській затоці.

Під час слухань у Конгресі США Гейвард заявив, що його компанія робить усе необхідне, аби заблокувати пошкоджену свердловину та припинити витік нафти, обсяг якої, за даними експертів, сягає 60 тисяч барелів нафти щодня.

Гейвард пообіцяв, що Бритиш Петролеум покриє усі витрати на очищення забрудненої території та виплатить компенсації постраждалим у результаті екологічного лиха.

Конгресмени звинуватили БП у тому, що компанія безвідповідально ставилась до вимог безпеки, намагаючись зекономити час та гроші, що у результаті призвело до найбільшої в історії США екологічної катастрофи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG