Спеціальні потреби

Третина американців готові ігнорувати рішення Верховного суду – опитування


Причиною різкої зміни поглядів у США можуть бути резонансні рішення Верховного суду, що підтвердив законність Obamacare та легалізував одностатеві шлюби.

33% американців вважають допустимим ігнорувати державні судові рішення, якщо місцева влада і населення так вирішать. По це свідчать результати телефонного опитування американської соціологічної компанії Rasmussen Reports.

Минулого року таких людей було на 9% менше - 24% проценти.

У дослідженні вказується, що особи, готові йти всупереч закону – це переважно прихильники республіканців та консерватори, які традиційно були найбільшими прихильниками Конституції та законів.

За словами соціологів, причиною різкої зміни поглядів можуть бути нещодавні резонансні рішення Верховного суду США, який підтвердив законність реформи охорони здоров’я США (відомої як Obamacare) та легалізував одностатеві шлюби по всій країні.

52% респондентів відповіли, що вважають рішення федеральних судів обов’язковими до виконання. 15% учасників опитування не визначились.

Статистична похибка опитування Rasmussen Reports складає +/- 3% із рівнем певності 95%. (Margin of Sampling Error, +/- 3 percentage points with a 95% level of confidence).

Раніше цього тижня у штаті Кентукі кілька одностатевих пар заявили про намір позиватись до суду проти клерка округу, яка попри рішення Верховного суду відмовила гей-парам зареєструвати їхні подружжя.

Клерк округу Кім Дейвіс заявила британському виданню The Telegraph, що не почуває себе винною, відмовивши зареєструвати одностатеве подружжя.

«Це моє глибоке переконання; моя совість не дозволяє мені це зробити це. Це всупереч усього, що мені дороге, священне в моєму житті», - зазначила реєстратор шлюбів.

Дивіться також: У Криму чеченці вчать підлітків стріляти

"Войнушка" стає масовим спортом у Росії, з фіналом у Криму. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG