Спеціальні потреби

Законодавці США хочуть обмежити повноваження президента щодо запровадження тарифів


Сенатор Боб Коркер
Сенатор Боб Коркер

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, законопроект може бути внесений у вівторок або в середуГрупа сенаторів - республіканців і демократів мають намір вже у вівторок представити законопроект, що змушує Дональда Трампа (як і будь-якого іншого президента США) заручатися схваленням Конгресу, перш ніж встановлювати тарифи, ґрунтуючись на міркуваннях національної безпеки.

Про це повідомив журналістам у вівторок сенатор-республіканець Боб Коркер, який очолює сенатський Комітет з міжнародних відносин.

За його словами, законопроект може бути представлений у вівторок або в середу, і його мета - обмежити повноваження президента, передбачені 232-ю статтею Закону про розширення торгівлі від 1962 року.

Пропоноване законодавство булао опрацьоване після того, як президент Трамп минулого місяця вирішив з'ясувати, чи не пошкодив імпорт авто автомобільної промисловості США, що може привести до підвищення мит - аж до 25-процентного - «з міркувань національної безпеки».

Дивіться також: Як подолати туберкульоз в Україні? Інтерв'ю з представником України на консультаціях в ООН

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG