Спеціальні потреби

Нові протиепідемічні обмеження викликали протести в Європі


Тисячі вийшли на вулиці австрійського Відня на протест проти коронавірусних обмежень 20 листопада 2021 року
Тисячі вийшли на вулиці австрійського Відня на протест проти коронавірусних обмежень 20 листопада 2021 року

Австрія стала першою країною Європи, яка поновила загальнодержавний локдаун. З понеділка запроваджуються обмеження на роботу крамниць, крім життєво необхідних, вводиться робота з дому.

Канцлер Австрії заявив, що локдаун триватиме максимум 20 днів. Раніше в країні запровадили локдаун для невакцинованих. Обмеження для тих, хто не пройшов щеплення триватимуть і після закінчення загальнодержавного локдауну, повідомив міністр охорони здоров'я Австрії Вольфганг Мюкстейн. В неділю майже 40 000 протестувальників зібрались у Відні на найбільший за пандемію протест проти обмежень.

Десятки тисяч взяли участь в протесті в бельгійському Брюсселі, де було посилено масковий режим для відвідування громадських закладів. Також протестувальники виступали проти перепусток вакцинації.

Акція протесту відбулась в Брюсселі, 21 листопада
Акція протесту відбулась в Брюсселі, 21 листопада


Два дні тривали протести цими вихідними в Нідерландах. Виступи проти ковідних обмежень, супроводжувались сутичками протестувальників з поліцією, здійснено підпал школи. Прем'єр-міністр країни Марк Рютте засудив насильство під час акцій протесту: "У минулі вихідні ми бачили просто насильство під прикриттям гасел "ми протестуємо", сказав посадовець в понеділок.

В країні з 13 листопада запроваджені обмеження на роботу ресторанів а також посилено масковий режим.

Всесвітня організація охорони здоров'я висловила занепокоєння через новий спалах заражень на COVID у Європі. Директор ВООЗ з питань Європи Ганс Клюге заявив, що до березня наступного року від COVID в Європі можуть померти ще 500 000 людей.

Дивіться також: Кубинські сигари з американським присмаком: що визначає якість культових тютюнових виробів. Відео

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG