Спеціальні потреби

Барак Обама переміг Мітта Ромні на президентських виборах


Обамі доведеться домовлятись з республіканцями
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00
Direct link

Обамі доведеться домовлятись з республіканцями

Після перемоги над республіканським кандидатом Міттом Ромні президент Барак Обама заявив американському народові, що «найкращі часи перед нами».

У ранковій промові зі своєї штаб-квартири у Чикаго Обама подякував радісним натовпам своїх прихильників, кажучи, що «завдання вдосконалення країни просувається вперед». Він сказав: «ми є американською родиною, ми піднімаємось і падаємо разом як одна нація, як один народ».

Барак Обама також подякував своєму республіканському супернику Мітту Ромні та кандидату у віце-президенти Полу Раяну за ведення важкої виборчої кампанії. Він додав, що хоча між ним і Ромні є великі різниці щодо різних питань, обидва дуже люблять свою країну.

Незадовго до промови президента, Ромні визнав свою поразку у промові до групи незадоволених прихильників у Бостоні, що у штаті Массасусетс, у якому він колись був губернатором. Ромні привітав Обаму з перемогою, кажучи, що «це час великого виклику для нашої країни, і я молюся за це, щоб президент мав успіх у керуванні нашою країною».

Найновіші передбачення вказують, що в результаті виборів у вівторок демократ Обама здобув 303, а Ромні – 206 електорських голосів. Щоб офіційно здобути президентську посаду, кандидату потрібно щонайменше 270 електорських голосів.
XS
SM
MD
LG