Спеціальні потреби

Президенти США і РФ розмовляли, не помітивши включений мікрофон


Приватна розмова при включеному мікрофоні
Приватна розмова при включеному мікрофоні

Президент Барак Обама намагається пояснити зауваження про розгорнення системи протиракетної оборони, зроблене ним під час приватної бесіди при включеному мікрофоні з його російським колегою Дмитром Медведєвим на саміті в Сеулі.

Під час короткої розмови президент США сказав Медведєву, що це його останні вибори і, що після переобрання на посаду президента у листопаді він зможе проявляти більше гнучкості і матиме більше простору для маневрів.

Згодом у розмові з кореспондентами, Обама сказав, що у США у повному розпалі президентська передвиборча кампанія і, що в Росії нещодавно відбулися вибори і міняється влада. Отож, зазначив американський президент, поточний політичний клімат не зовсім сприятливий для ведення важливих переговорів у таких ділянках як протиракетна оборона та контроль озброєнь.

Республіканці, які мають намір відібрати Білий дім від демократа Обами у листопаді, піддали гострій критиці зауваження президента, виступаючи проти того, щоб США йшли на будь-які поступки Росії у ядерних переговорах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG