Спеціальні потреби

Обама і республіканці в Конгресі готові розпочати розмови в справі бюджету


Після закінчення президентської кампанії президент Обама звертає увагу на переговори з лідерами Конгресу в справі угоди про врегулювання величезної заборгованості країни.

Білий дім заявив, що в середу президент Обама мав телефонну розмову із спікером Палати представників Джоном Бейнером, щоб розпочати розмови щодо угоди, яка запобігла б пакету автоматичного скорочення бюджету і збільшенню податків ще до кінця року. Економісти попереджають, що автоматичне скорочення бюджету, яке названо «фіскальною прірвою», може втрягнути американську економіку в рецесію.

Президент шукає нових фінансових надходжень таким способом, щоб багаті американці, прибутки яких сягають понад 250 тисяч доларів, платили вищі податки, проти чого непохитно виступають Бейнер і його колеги-республіканцці. Однак у середу спікер Палати представників заявив репортерам, що він не проти деякої форми нових урядових надходжень, якщо вони включатимуть зміни до таких програм, як Соціяльне забезпечення (Social Security) і Федеральна програма медичного страхування для старших осіб (Medicare).

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG