Спеціальні потреби

Обама заявив, що стратегія Путіна у Сирії приречена на провал


Президент США Барак Обама заявив, що попри конфлікт США та Росії з приводу України, інтереси Вашингтона та Москви перетинаються у питанні протидії екстремізму та терористичному угрупуванню "Ісламська держава". Про це президент США заявив 11-го вересня у ході звернення до військовослужбовців США "Worldwide Troop Talk" - повідомляє сайт Міністерства оборони США.

Барака Обама назвав "поганими новинами" те, що Росія продовжує підтримувати Асада і розповів, що Путін проігнорував прохання припинити фінансову підтримку режиму Асада та продаж йому зброї.
Додаткові зусилля з боку Росії не допоможуть, якщо обрана стратегія приречена на провал

“Путін не сприйняв мої попередження і у результаті ситуація погіршилась", - заявив Обама.
При цьому президент США відзначив, що присутність російських військових радників та зброї у Сирії не вплине не стратегію США.

“Ми продовжимо надсилати Росії сигнали, що додаткові зусилля з її боку не допоможуть, якщо обрана стратегія приречена на провал", - відзначив Обама.
Обама дав зрозуміти, що у відповідь на співпрацю Росії зі США та підтримуваною ними коаліцією у розв'язанні сирійської кризи, Вашингтон готовий розглянути можливість "політичної угоди у рамках якої Асад міг би очолювати країну протягом перехідного періоду, доки не буде сформовано нову коаліцію поміркованих, світських та відкритих сил, які здатних відновити порядок у країні".

Дивіться також: "Сирна революція" у Росії з'їдає своїх дітей?

"Сирна революція" у Росії з'їдає своїх дітей? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Відео - найголовніше

Врятовані з України коти знайшли дім у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00
XS
SM
MD
LG