Спеціальні потреби

Президент Обама завершує відвідини Ізраїлю і Західного Берега


Президент Барак Обама закінчує відвідини Ізраїлю і Західного Берега, в ході яких мав переговори з ізраїльськими та палестинськими лідерами і закликав обидві сторони відновити мирні зусилля.

У п’ятницю, під час відвідин меморіалу Яд Вашем, Обама закликав до взаємної терпимості.

Перед відбуттям до Йорданії Обама, як передбачається, матме ще одну зустріч з Нетаньягу. Вони, за всіма ознаками, обговорять промову, яку в червер Обама виголосив у Єрусалимі, під час якої сказав, що мир з палестинцями «це єдиний шлях до правдивої безпеки».

Дуже можливо, що в розмовах вони порушать тему, що можливо буде досягти на додаткових переговорах з державним секретарем Джоном Керрі.

Президент Обама прибуде також у Віфлеєм, де разом з палестинським президентом Махмудом Аббасом відвідає Церкву Різдва, яка побудована на місці, де, згідно з християнською традицією, народився Ісус Христос.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG