Спеціальні потреби

Перед приїздом Обами американці влаштували дебош на курорті в Колумбії


Президент США, Барак Обама під час зустрічі з президентом Бразилії Ділмою Русеф та президентом Колумбії Хуаном Мануелем Сантосом 14-го квітня.
Президент США, Барак Обама під час зустрічі з президентом Бразилії Ділмою Русеф та президентом Колумбії Хуаном Мануелем Сантосом 14-го квітня.

Перебування Барака Обами на саміті в Колумбії затьмарив скандал, в який потрапили представники американських спецслужб, що прибули в Колумбію раніше для підготовки візиту.

Одинадцять агентів американської спецслужби, і п‘ять представників військових підозрюються у влаштуванні дебошу в одному з готелів Колумбії, можливо за участі повій. Відповідно до повідомлень, адміністрація готелю викликала поліцію, щоб зупинити гучну вечірку.

За словами представника США, одна із жінок, яких було запрошено на "вечіку" наполягала, що американці не заплатили їй обіцяні гроші.

Колумбійська поліція написала скаргу в американське посольство.

Розпочато слідство у справі, а учасники інциденту відстороненні від виконання своїх обов‘язків. Прес-служба Білого Дому заявляє, що Президента поінформували про проблему, і запевняє, що життю президента нічого не загрожувало.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG