Спеціальні потреби

Обама підтримав кандидатуру Байдена на президентських перегонах 2020


Архівне фото, січень 2017
Архівне фото, січень 2017

Колишній президент Барак Обама підтримав кандидатуру Джо Байдена на президентських перегонах 2020, які пройдуть у листопаді.

У відеоролику, записаному у своєму домі у Вашингтоні, Обама сказав, що Байден є найкращою надією нації вийти з пандемії коронавірусу єдиною та процвітаючою державою.

«Якщо ми чомусь навчились у часи величезної кризи, це те, що дух турботи один про одного проявляється не лише у наших родинах, місцях праці, громадах чи місцях молитви, він також має проявлятися у нашому федеральному уряді»,– сказав Обама.

Я з гордістю підтримую кандидатуру Джо Байдена на посаду президента Сполучених Штатів
Барак Обама

«Лідери, які керується знаннями та досвідом, співчуттям та пристойністю. Такі лідери потрібні не лише в офісах місцевої влади чи законодавчих органах. Таким лідерам місце у Білому домі. Тому я з гордістю підтримую кандидатуру Джо Байдена на посаду президента Сполучених Штатів».

Обама у своєму ролику розкритикував республіканців, водночас попередивши, що перемогти президента Трампа на загальних виборах у листопаді не буде легкою справою.

Виборчий штаб Трампа не забарився з відповіддю, відзначивши, що Обама зволікав з оголошенням своєї підтримки Байдену та заявивши, що він це зробив тільки тому, що у демократів нема іншого вибору.

Підтримка Обами має дати значний поштовх передвиборчій кампанії Байдена, адже колишні Президент та Перша леді Мішель є дуже популярними серед демократів.

Дивіться також: «Не будь сірником! Зупини пожежу!» - аніматори закликають громаду дотримуватись соціального дистанціювання

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG