Спеціальні потреби

Обама підтримує демократичні реформи в Бірмі


Президент США Барак Обама прибув у Камбоджу, де зустрінеться з лідерами Асоціації країн Південно-Східної Азії – АСЕАН.

У ході запланованих на понеділок переговорів з прем’єр-міністром Камбоджі Гун Сеном, президент Обама, за повідомленням Білого дому, підніме питання репутації Камбоджі в ділянці прав людини.

Президент США прибув до Пномпеня з Бірми, де він зустрівся з президентом Тейн Сейном і лідером опозиції Аун Сан Сук Чжі та виступив з промовою у Рангунському університеті.

В ході першого візиту діючого президента США до Бірми Барак Обама заявив, що урядові реформи в цій країні тільки почалися і зробити треба набагато більше.

Виступаючи в понеділок в Рангунському університеті, Обама сказав, що приїхав у цю країну, щоб виконати свою обіцянку простягнути «руку дружби». Він додав, що перші «проблиски прогресу» повинні не згасати, а перетворитися на «сяючу дороговказну зірку» для всіх мешканців країни.

Президент США також порушив тему конфіскації земель, свободи слова і зібрань. Він також закликав покласти край насильству в Бірмі, вказуючи на криваві етнічні сутички між буддистами і мусульманами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG