Спеціальні потреби

Обама: потрібні механізми для запевнення зростання і балансу економіки


Президенти Барак Обама і Лі Мен Бак
Президенти Барак Обама і Лі Мен Бак

Президент США Барак Обама заявив, що лідери двадцяти провідних країн світу схвалять заходи для запевнення збалансованого і постійного зростання економіки. Лідери так званої Великої 20 розпочали дводенний саміт у Сеулі робочою вечерею у четвер після суперечок з приводу торговельного дисбалансу, який викликав величезні надлишки в таких країнах, як Китай і Німеччина, але й величезний дефіцит у Сполучених Штатах.

На прес-конференції з президентом Південної Кореї Лі Мен Баком Обама сказав, що він вірить у те, що на саміті буде прийнято механізми щодо зростання і відновлення балансу системи.

Китай та інші країни також висувають звинувачення, що недавні заходи для стимулювання американської економіки викличуть інфляцію і спекулятивні явища в їх країнах. Однак Обама сказав, що він доручив своїм радникам щодня спостерігати за тим, як розвивається американська економіка.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG