Спеціальні потреби

Обама звернувся з листом до учасників економічного саміту


Привітання президента Барака Обами в Сеулі
Привітання президента Барака Обами в Сеулі

Президент Барак Обама скаже своїм партнерам на економічному саміті цього тижня, що добробут їх країн пов’язаний з добробутом Америки, і що всі мусять зробити зміни для гарантування глобального зростання.

Заклик Обами у листі до учасників саміту Великої 20, тобто провідних країн світу, подано до загального відома в час, коли президент прибув до Південної Кореї після коротких відвідин Індонезії. Як відомо, в Індонезії Обама провів кілька років свого дитинства.

Під час візиту він високо оцінив демократію в Індонезії і дух релігійної терпимості, який може бути прикладом для інших мусульманських країн.

У своєму листі до лідерів Великої 20 президент Обама заявив, що сила американського долара, який є світовою резервною валютою, залежить від сили американської економіки. Щоб втримати постійне глобальне зростання, сказав він, і країни з великим торговельним надлишком і ті з великим дефіцитом мусять погодитись на зміни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG