Спеціальні потреби

КНДР заборонила в’їзд до країни іноземців через загрозу Еболи


Влада Північної Кореї заявила, що встановлює заборону на в’їзд до країни іноземних туристів через загрозу поширення вірусу Еболи.

Про це повідомив базований у Пекіні туроператор Koryo Tours.

«Ми отримали офіційне повідомлення від Пхеньяна, що із п’ятниці буде заборонено в'їзд туристам з будь-якої країни», - йдеться у заяві туроператора. Скільки часу триватиме заборона на в’їзд поки що невідомо.

Рішення Пхеньяна підтвердив у четвер інший китайський туроператор Young Pioneer Tours.

Поки що неясно чи рішення КНДР про заборону стосуватиметься інших іноземців, які перебувають в країні, включно з дипломатичним персоналом.

Північна Короея не коментувала заборони, проте нещодавно державні медіа повідомляли про нові зазоди, скерованні на запобігання спалаху лихоманки.

За даними, досі цього року в Західній Африці від Еболи померло понад чотири тисячі людей. У Північній Кореї не зафіксовано жодних випадків зараження Еболою.

У 2002 і 2003 роках Пхеньян закрив свої кордони для іноземців через спалах епідемії нетипової пневмонії САРС.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG