Спеціальні потреби

Перебування в Україні надихнуло військового США на розробку нового картографічного додатку


Фото для ілюстрації. Військові Національної гвардії штату Каліфорнія в центрі Яворів, 2018
Фото для ілюстрації. Військові Національної гвардії штату Каліфорнія в центрі Яворів, 2018

Лейтенант Національної гвардії сухопутних сил штату Нью-Йорк Джеймс Пістелл розробив легкий у використанні безкоштовний комп'ютерний додаток, який дозволяє швидко зобразити план операції на місцевості. Про це повідомляється на сайті Національної гвардії США.

Пістелл, який будучи цивільним, займався розробками Інтернет-програм, говорить, що ідея розробки такого додатку прийшла до нього під час служби в Україні в 2018 році у складі Спільної військової навчальної групи – Україна, йдеться а сайті.

Військові Національної гвардії США поряд з військовими інших країн-членів НАТО, допомагали в тренуванні українських військових та штабних службовців.

Підрозділ використовував Інтернет сайт для графічного зображення операцій, однак, Інтернет сайт працював не дуже ефективно, говорить Пістелл.

"Він був справді застарілим і навіть якщо сайт працював, символи на ньому – ні, - говорить він в коментарі для сайту. – Я подумав, що можу розробити значно кращу версію. Мене спонукав до створення цього мій міжнародних досвід і я хотів допомогти провідникам в плануванні операцій". Додаток поєднує Google Maps з інструментом, який дозволяє використовувати військову систему MGRS а також обирати вид графіки.

Пістелл, який здобув освіту історика в університеті штату Нью-Йорк є веб-дизайнером самоучкою і захоплюється технологіями.

Додаток, розроблений Пістеллем вже привернув увагу у США, йдеться в повідомленні. "Я отримав електронний лист від рятувальних служб Каліфорнії, які попросили мене додати більше символів, а також електронного листа від когось з (офіцерських курсів), в якому йшлося, що їх клас використовує додаток", - говорить Пістелл.

Дивіться також: У Каліфорнії засняли, як дельфіни пливуть поруч із серфінгістом

У Каліфорнії засняли, як дельфіни пливуть поруч із серфінгістом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:32 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG