Спеціальні потреби

Антивірус "Касперського" виправдали німецькі розвідники?


Як повідомляє інформаційна агенція Reuters, Федеральна служба кібербезпеки Німеччини BSI заявила у середу, що не має доказів на підтвердження інформації ЗМІ про те, що російські хакери використовують антивірусне програмне забезпечення "Лабораторії Касперського", щоб шпигувати за владою США.

"Ми не маємо планів застерегти від використання продуктів "Касперського", тому що BSI не має доказів порушень з боку компанії, або слабкості її програмного забезпечення", - заявили у німецькій спецслужбі у відповідь на запитання про останні повідомлення ЗМІ.

Раніше ЗМІ США повідомляли, що російські хакери буцімто використовують програми Kaspersky, як своєрідний Google, щоб здійснювати пошук чутливої інформації, яка зберігається урядовими агенціями США. Також повідомлялось про факт використання російськими хакерами програмного забезпечення "Касперського" для викрадення чутливої інформації, яку зберігав на своєму домашньому комп'ютері (спорядженому відповідним антивірусом) один із найнятих за контрактом співробітників АНБ США.

Прикметно, що "Лабораторія Касперського" вже встигла використати повідомлення про позицію німецької кіберрозвідки для троллінгу американських журналістів, які активно висвітлюють тему співпраці "Касперського" із Кремлем.

Дивіться також: Експерти: українські жінки не знають своїх прав, чоловіки не визнають наявності гендерної дискримінації

XS
SM
MD
LG