Спеціальні потреби

Немиря допускає "український варіант" списку Магнітського


Немиря допускає "український" список Магнітського
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Немиря допускає "український" список Магнітського

Голова Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції Григорій Немиря відзначив чіткість і недвозначність позиції Сполучених Штатів і Європейського Союзу щодо подій в Україні. Він називає важливим елементом міжнародної реакції висловлені і у Вашингтоні, і у Брюсселі однакові оцінки суттєвого погіршення ситуації в питаннях демократії, верховенства права, та прозорості виборів:

«Зараз, після президентських виборів у Сполучених Штатах, завершується формування нової адміністрації. І дуже важливим знаком такої спадковості, позитивної спадковості є те, що новим державним секретарем Сполучених Штатів став колишній сенатор Джон Керрі, який очолював Комітет у закордонних справах Сенату Сполучених Штатів, який, спочатку, прийняв одноголосно резолюцію щодо України, де засудив політичні переслідування, і потім ця резолюція була одностайно підтримана в Сенаті. Це резолюція, яка вперше на такому рівні закликала Державний департамент розглянути питання по запровадженню заборони на в’їзд, візові санкції щодо найбільш одіозних членів режиму, які здійснюють ці політичні переслідування.

(…) Сполучені Штати і Європейський Союз говорять в один голос. Було три заяви, спільні заяви – Кетрін Ештон і Гілларі Клінтон з цього приводу. І ми переконані, що і нове керівництво Державного департаменту продовжить цю лінію.

(…) Це дуже важливий, я думаю, сигнал і для українців, який розбиває вщент аргумент, який ми чуємо іноді з боку представників влади, що, бачите, є якісь розбіжності між Європою і Сполученими Штатами або всередині Європи. Немає такої розбіжності. Рада ЄС показала, що Європейський Союз говорить одним голосом, Сполучені Штати і Європейський Союз вже кілька разів демонстрували це також.

(…) Це може бути український варіант списку Магнітського. Ми бачимо зараз дискусії в Конгресі щодо цього. І ми не виключаємо і такого варіанту. Але ми також знаємо, що нічого не завадить і в рамках існуючих процедур вживати обмежувальні заходи. До яких, до речі, належить не лише заборона на в'їзд і візові санкції, але й фінансові санкції, що було продемонстровано кілька разів».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG