Спеціальні потреби

Держдеп схвалив продаж Україні системи NASAMS вартістю 285 мільйонів доларів


Агентство зі співробітництва у сфері безпеки та оборони: Україна має нагальну потребу у збільшенні своїх можливостей щодо захисту від російських ракетних ударів та авіації.
Агентство зі співробітництва у сфері безпеки та оборони: Україна має нагальну потребу у збільшенні своїх можливостей щодо захисту від російських ракетних ударів та авіації.

Державний департамент схвалив можливий продаж уряду України зенітно-ракетної системи NASAMS, як також відповідного обладнання орієнтовною вартістю 285 мільйонів доларів. Про це повідомляє Агентство зі співробітництва у сфері безпеки та оборони.

Агентство звітує, що уряд України звернувся з проханням придбати систему ППО NASAMS, яка включає: один радіолокатор Sentinel AN/MPQ-64F1, центр розподілу вогню (FDC); пускові установки, захищений зв'язок, приймачі GPS, завантажувачі кодів, набори кабелів, набори інструментів, тестове обладнання, допоміжне обладнання тощо. Запит включав також технічну підтримка уряду США та підрядників, а також інші суміжні елементи матеріально-технічного та програмного забезпечення. Загальна вартість запиту – 285 мільйонів доларів США.

«Цей запропонований продаж підтримає цілі зовнішньої політики та цілі національної безпеки Сполучених Штатів шляхом покращення безпеки країни-партнера, яка є силою політичної стабільності та економічного прогресу в Європі», - йдеться у повідомленні Агентства зі співробітництва у сфері безпеки та оборони.

В агентстві наголосили, що Україна має нагальну потребу у збільшенні своїх можливостей щодо захисту від російських ракетних ударів та авіації. Також там зазначили, що отримання та ефективне розгортання цього потенціалу посилить здатність України захищати свій народ і критичну національну інфраструктуру.

Зазначено, що основним підрядником буде Raytheon Missiles and Defense, Тусон, Аризона.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

XS
SM
MD
LG