Спеціальні потреби

Найбільший інвестор до України закликав Порошенка "долати вкорінені інтереси". Давос


Сума Чакрабарті
Сума Чакрабарті

"Для модернізації і реформування українських інституцій, а також підходів до управління протягом останніх чотирох років, знадобилась політична мужність", - заявив президент Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті, виступаючи на спільному обговоренні з президентом України Петром Порошенком протягом Світового економічного форуму в Давосі, йдеться в офіційному повідомленні ЄБРР.

Чакрабарті сказав, що ці зусилля з покращення управління потрібно продовжувати, незважаючи на вибори, які наближаються в 2019 році.

"Боротьба проти вкорінених інтересів мусить тривати, - наголосив він, - ви продемонстрували, що маєте мужність це зробити".

Від імені найбільшого інвестора до України, Сума заявив: "ми підтримуватимемо вас на цьому шляху", йдеться в повідомленні ЄБРР.

ЄБРР інвестував 12 мільярдів євро до України з початку своєї діяльності в країні 25 років тому. З них, 3,5 мільярда надійшли до країни за останні чотири роки, зазначив Сума.

Дивіться також: Як військові стратегії можуть допомогти у бізнесі?

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG