Спеціальні потреби

Трамп продовжив дію надзвичайної ситуації стосовно України


Своїм рішенням від 25 лютого президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік дію надзвичайної ситуації стану в сфері національної безпеки США у зв’язку з загрозами, що постали перед Україною.

Про це йдеться в повідомленні, розповсюдженому Білим домом.

В оголошенні, Дональд Трамп зауважив, що загрози, які стали підставою для введення надзвичайного стану, продовжують існувати.

Трамп продовжив дію надзвичайної ситуації стосовно України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Зокрема, серед підстав, визначених у п'яти указах президента США виданих з 2014 року, є те, що "дії та політика уряду Російської Федерації щодо України підривають демократичні процеси та інститути в Україні; загрожують її миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності, сприяють незаконному привласненню її активів". До таких дій належать і спроби Росії анексувати Крим та використання сили в Україні.

Як зазначається в документі, повідомлення президента буде опубліковано в Федеральному реєстрі США.

Рішення про надзвичайний стан в сфері національної безпеки США стосовно України було прийнято 6 березня 2014 року і є підставою для подальших дій виконавчої гілки влади США з введення санкцій, пов’язаних з ситуацією в Україні.

16 березня та 20 березня 2014 року, нагадує повідомлення, президент США видав накази 13661 та 13662, якими розширив сферу надзвичайного стану.

Дивіться також: Час-Тайм. Каліфорнійське місто протестує проти розміщення у них інфікованих на коронавірус

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG