Спеціальні потреби

Порошенко пообіцяв Лаґард боротьбу з корупцією та «покращення в уряді»


"Президент запевнив мене в його непохильній відданості реформам, включаючи покращення в урядуванні", - сказала Крістін Лаґард.

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявила, що узгодила з президентом України Петром Порошенком «дорожню карту» подальшої співпраці. Про це вона повідомила у прес-релізі організації від 10 лютого, у середу ввечері.

«Я мала конструктивну розмову з президентом Петром Порошенком щодо питань, які були підняті у моєму повідомленні сьогодні вранці. Президент запевнив мене у своїй непохильній відданості реформам, включно з покращенням урядування та боротьбою з корупцією. Ми погодили принципи дорожньої карти та пріоритетні заходи, щоб забезпечити стрімкий прогрес в рамках цієї програми. Це допоможе втримати Україну на шляху міцного та довготривалого зростання», - сказала очільниця Фонду.

Раніше у середу вранці Лаґард поставила під сумнів успіх програми МВФ в Україні через «брак нових зусиль у боротьбі з корупцією». Вона також висловила стурбованість «повільним прогресом у покращенні урядування» України.

Дивіться також: Чим загрожує Україні "попередження" від Лаґард? - думки оглядачів

Чим загрожує Україні "попередження" від Лаґард? - думки оглядачів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG