Спеціальні потреби

Владу, яка не пускає до Європи вимагатимуть прибрати - Найєм..люди будуть вимагати прибрати те, що їм заважає на шляху до Європи
Мустафа Найєм
Напередодні саміту Україна-ЄС головною інтригою у Вільюнсі є те, як Янукович пояснить непідписання Угоди про Асоціацію. Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" розповів журналіст Мустафа Найєм.

"У Вільнюсі очікують на прибуття Януковича із песимізмом. Головне як він пояснить це (відмову від підписання). Тобто, які аргументи він знайде для Вільнюсу, чи будуть вони відрізнятись від тих, які він озвучив у вівторок в Україні", - зазначив Найєм.

На думку журналіста, процеси, які відбуваються в Україні зараз не можна ставити на рівень з тим, що відбувалось раніше.

"Навіть у 2004-му в Україні не виступали За щось. Люди виходили проти влади, проти фальсифікацій виборів, проти того, що у них вкрали вибір", - зазначив Найєм.

Натомість зараз, на думку Найєма, люди виходять За своє майбутнє.

"З одного боку це болючий момент, а з іншого - дуже здоровий, коли суспільство показує себе саме акціями, коли виходять За", - каже журналіст.

Найєм вважає, що від президента України Віктора Януковича залежить, чи виникнуть на Євромайдані політичні гасла.

"Якщо 29-го числа Угода не буде підписана, то стане зрозумілим, що перешкодою України на шляху до Європи є лише влада, і у цей момент буде органічно зрозуміло, що люди будуть вимагати прибрати те, що їм заважає на шляху до Європи", - відзначив Мустафа Найєм.

Як відомо, підписання, або непідписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС відбудеться у п'ятницю.

Асоціація з ЄС піде на користь освіті - президент Могилянки
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00
Українські журналісти, політики та урядовці відбули до Вільнюса, де відбуваються останні приготування до саміту «Східного партнерства». Мустафа Найєм - журналіст та громадський діяч, з особистої ініціативи якого почався Євромайдан.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Десяті роковини трагедії МН17. Наслідки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:22 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG