Спеціальні потреби

Сенатор США закликав республіканців та демократів об’єднатись Заради “відбудови відносин з Україною”


Сенатор-демократ Кріс Мерфі опублікував відео, у якому закликає республіканців і демократів об’єднатись для відбудови пошкоджених відносин з Україною. Ролик він оприлюднив напередодні візиту до Києва, де разом із сенатором-республіканцем Роном Джонсоном має зустрітись із Володимиром Зеленським та керівництвом країни.

“Схеми Трампа зашкодили нашим зв’язкам та надійності по всьому світу, і завдали особливо серйозної шкоди нашим відносинам з Україною”, - сказав Кріс Мерфі.

“Впродовж довгого часу підтримка України була прагненням обох партій. Демократи і респубілканці розуміли, що якщо ми хочемо боротись із російською агресією у східній Європі, а також у себе вдома, починати слід з України. Війська Путіна були в Україні, але його увага була на США”.

Зараз демократи й республіканці мають об’єднатися і повернути американську підтримку Україні. І будьмо чесними: в нас є багато роботи.
Сенатор Кріс Мерфі

“Зараз демократи й республіканці мають об’єднатися і повернути американську підтримку Україні”, - додав Мерфі.

“І будьмо чесними: у нас є багато роботи. В цей вразливий момент Україна потребує запевнення, що суд щодо імпічменту не послабив нашої двопартійної підтримки”.

На думку сенатора, це запевнення має складатись із трьох короткотермінових компонентів: призначення нового посла США до України, встановлення дати офіційного візиту Зеленського в Білий дім і збільшення економічної та безпекової допомоги Конгресу.

Це вже шостий візит Кріса Мерфі до України. Востаннє він відував Україну на початку вересня 2019 року, також із Роном Джонсоном. Нагадаємо, раніше під час слухань у Конгресі Кріс Мерфі ставив під сумнів доцільність збільшення військової допомоги Україні.

Водночас він є одним з ініціаторів створення спеціального конгресового фонду, який має допомогти Україні посилити свою енергетичну безпеку на фоні загрози з боку будівництва Північного Потоку-2.

Дивіться також: Сандерс переміг перші праймеріз, та інше у огляді результатів і несподіванок із Нью-Гемпшир

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG