Спеціальні потреби

«Антимайдан» в Москві


У суботу 21 лютого в Москві відбувся марш руху «Антимайдан». Тисячі прокремлівських демонстрантів взяли участь в акції, висловлюючи підтримку президенту Росії Володимиру Путіну і критикуючи прозахідний уряд України.

Багато учасників маршу прийшли з плакатами, прапорами і георгіївськими стрічками.

За останній рік відносини Росії і України погіршилися. У березні 2014-го року Росія анексувала український Крим і почала надавати підтримку сепаратистам в Україні.

Російські ЗМІ повідомляють, що присутні виступають «проти "кольорових революцій", проти того, що сталося в Києві наприкінці лютого 2014-го, що запустило цілий ланцюжок трагічних подій: державний переворот в Україні, криза, людські жертви, гуманітарна катастрофа».

Тим часом кореспондент «Коммерсанта» Григорій Туманов у своєму мікроблозі в Twitter пише, що йому вдалося записатися в число тих, кому за участь у мітингу обіцяють заплатити 300 рублів.

Хода пройшла від пристрасного бульвару по вулиці Петрівка до Площі Революції, де був організований мітинг. Як пише російська преса, колону очолювали один з творців «Антимайдану» байкер Хірург і український політик Олег Царьов, лідер руху «Новоросія».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG