Спеціальні потреби

«Антимайдан» в Москві


У суботу 21 лютого в Москві відбувся марш руху «Антимайдан». Тисячі прокремлівських демонстрантів взяли участь в акції, висловлюючи підтримку президенту Росії Володимиру Путіну і критикуючи прозахідний уряд України.

Багато учасників маршу прийшли з плакатами, прапорами і георгіївськими стрічками.

За останній рік відносини Росії і України погіршилися. У березні 2014-го року Росія анексувала український Крим і почала надавати підтримку сепаратистам в Україні.

Російські ЗМІ повідомляють, що присутні виступають «проти "кольорових революцій", проти того, що сталося в Києві наприкінці лютого 2014-го, що запустило цілий ланцюжок трагічних подій: державний переворот в Україні, криза, людські жертви, гуманітарна катастрофа».

Тим часом кореспондент «Коммерсанта» Григорій Туманов у своєму мікроблозі в Twitter пише, що йому вдалося записатися в число тих, кому за участь у мітингу обіцяють заплатити 300 рублів.

Хода пройшла від пристрасного бульвару по вулиці Петрівка до Площі Революції, де був організований мітинг. Як пише російська преса, колону очолювали один з творців «Антимайдану» байкер Хірург і український політик Олег Царьов, лідер руху «Новоросія».

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG