Спеціальні потреби

Моґеріні: 4 країни приєднались до санкцій ЄС через загрозу суверенітету України


Федеріка Моґеріні
Федеріка Моґеріні

Чотири країни приєдналися до рішення Ради ЄС продовжити до 15 вересня 2017 року санкції проти громадян України і Росії, запроваджених через загрозу територіальній цілісності України.

13 березня Рада ЄС прийняла рішення (CFSP) 2017/445 про продовження на півроку обмежувальних заходів, серед яких – замороження рахунків і заборона на в’їзд - проти людей та компаній, які відповідальні за підрив та загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

Про це йдеться у заяві верховного представника Євросоюзу із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Моґеріні.

«Країни-кандидати на приєднання до ЄС Чорногорія та Албанія, учасниця Європейського економічного простору Норвегія, а також Україна приєдналися до рішення Ради ЄС» - йдеться у заяві.

За словами Моґеріні, ці країни зобов’язалися забезпечити відповідність своє національної політики до згаданого рішення Ради ЄС.

«Євросоюз взяв до уваги це зобов’язання і вітає його» - наголошується у заяві.

Санкції застосовуються до 150 осіб і 37 компаній. Вперше вони були запроваджені у березні 2014 року, і неодноразово продовжувалися.

Дивіться також: Останні слухання у Сенаті: військова та інша допомога Україні має бути пріоритетом політики США

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG