Спеціальні потреби

Мірошниченко запевняє, що не бив керівника НТКУ


Народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко заявив сьогодні Радіо Свобода, що в розмові з тимчасовим керівником Національної телекомпанії України Олександром Пантелеймоновим він та його колеги не застосовували проти того фізичної сили.

За словами Мірошниченка, члена парламентського комітету з питань свободи слова, вони висловили Пантелеймонову «все, що про нього думають».

Депутат-свободівець стверджував, що після отримання від тимчасового керівника НТКУ заяви про відставку Пантелеймонова «випустили на вулицю» і той без проблем поїхав на машині, куди забажав.

На думку Ігоря Мірошниченка, Олександр Пантелеймонов не має права очолювати державне телебачення України, бо він «служив Путіну і російській пропаганді» й «інакше, як шабашем у прямому ефірі протягом всього дня, те, що показував Перший національний, назвати не можна» (Мірошниченко мав на увазі показ державним телебаченням України святкування в Росії з приводу «повернення» Криму). І це відбувалося в той час, як від дій російських окупантів гинуть українці, підкреслив Ігор Мірошниченко. Водночас депутат-свободівець нагадав про те, як під час подій на Майдані НТКУ дезінформувала своїх глядачів і як на цьому каналі лютувала цензура.

Олександр Пантелеймонов наразі не виходить на зв’язок. Як повідомив Радіо Свобода колега Пантелеймонова, продюсер телеканалу «Перший Юкрейн» Національної телекомпанії України Михайло Смуток, тимчасовий керівник НТКУ зараз перебуває у безпеці. Як наголосив Смуток, Пантелеймонов став жертвою фізичного насильства з боку депутатів-свободівців. За словами Смутка, фактично до кабінету голови НТКУ вбігла «банда людей, які прикривалися своєю депутатською недоторканністю». Нападники (серед яких, зокрема, були Богдан Бенюк та Андрій Іллєнко) виконували рейдерське замовлення щодо державного телеканалу, вважає Смуток.

Свободівці зняли те, що відбувалося в кабінеті Пантелеймонова між ним та депутатами, на відео. Прес-секретар київського осередку партії Олександр Аронець виклав його на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук». Щоправда, згодом Аронець видалив це відео, але воно вже опинилося на відеохостингу YouTube, де його, зокрема, активно коментують користувачі з Росії.Передрук з "Радіо Свобода"

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG