Спеціальні потреби

Мінськ створив передумови для перевороту - експерт


Виконання нової Мінських угод створює передумови до легітимізації у складі України ворожих до неї сил і наступного захоплення ними влади у державі силою зброї, яке у Москві подадуть світу, як новий Майдан. Таку думку у коментарі з приводу результатів переговорів у Мінську висловив експерт аналітичного центру "Атлантична рада" у Вашингтоні, Адріан Каратницький.

"Це слабке перемир'я, яке ймовірно провалиться. Відкритий кордон до кінця року дозволить Росії розбудувати на сході потужну військову державу, яка спиратиметься на бійців з Росії та Донбасу, озброєних сучасною зброєю : це буде така собі Спарта, яка загрожуватиме Україні у разі потреби. Угода не містить положення про демілітаризацію Донбасу. Немає і угоди про виведення сотень танків, важких гармат, БТР-ів, ГРАД-ів", - відзначив експерт.

"За рік, чи два це дозволить Путіну віддати цим силам наказ штурмувати Київ, стверджуючи, що це не вторгнення, а наступний переворот в Україні, який очолюють українські ж чиновники та "народ" Східної України, обурений про-західною політикою Київського режиму", - попереджає Адріан Каратницький.

"Припинення вогню продиктоване необхідністю. Але, якщо угода буде виконана, всередині України виникне мілітаризована напів-держава, яка після проведення виборів ще і отримає легітимність для боротьби за владу вже у цілій країні" - вважає експерт.

Дивіться також : Путіну - "перемогу на папері", а тоді зробіть Україну сильною - експерти про Мінськ

Путіну - "перемогу на папері", а тоді зробіть Україну сильною - експерти про Мінськ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG