Спеціальні потреби

Міністри оборони США та Литви у Вашингтоні обговорили протистояння російській агресії  


Міністри оборони США та Литви Ллойд Остін та Арвідас Анушаускас
Міністри оборони США та Литви Ллойд Остін та Арвідас Анушаускас

Глава Пентагону Ллойд Остін приймає у Вашингтоні міністра оборони Литви Арвідаса Анушаускаса. Серед тем обговорення - безпека у Європі та війна Росії в Україні.

"Ми зустрічаємось у надзвичайний час для європейської безпкки, - заявив міністр оборони США Ллойд Остін. - Минає 10 місяців після жорстокого та неспровокованого вторгнення Росії в Україну і кремлівські сили демонструють навмисну жорстокість, націлюючись на мирне українське населення та цивільну інфраструктуру".

Він наголосив, що США та міжнародні партнери віддані підтримці України в її протистоянні російській агресії. Остін подякував Литві за "важливий внесок" в оборону України, який "змінює ситуацію на місцях".

Про важливість американської підтримки заявив міністр оборони Литви. "Об’єднавшись, ми зможемо забезпечити необхідний рівень підтримки України для перемоги у цій війні", - сказав Арвідас Анушкаускас.

На початку грудня США повідомили, що збільшують присутність своїх військ у Литві, Естонії, Латвії для стримування та оборони проти російської агресії.

Форум

XS
SM
MD
LG