Спеціальні потреби

Ізраїль погодився пом’якшити блокаду Гази


Вантажівки ООН з гуманітарною допомогою прямують до сектора Газа
Вантажівки ООН з гуманітарною допомогою прямують до сектора Газа

Ізраїль погодився пом’якшити блокаду сектора Газа і дозволити доставку на цю контрольовану Гамасом територію більше гуманітарної допомоги.

Речник ізраїльського уряду сказав, що схвалений сьогодні план дозволяє ввезення більше товарів в Газу і поширення напливу припасів для використання у цивільних проектах під міжнародним наглядом. Він заявив, що заборона на доставку матеріалів, придатних у виготвленні зброї, залишатиметься в силі.

Речник Гамасу в Газі відкинув повідомлення Ізраїлю, називаючи його пропагандою.

Палестинські офіційні особи кажуть, що згідно з ізраїльським рішенням, понад 100 різних товарів можна буде ввозити в Газу, проте палестинці далі вимагають цілковитого знесення блокади.

Посланник США на Близькому Сході Джордж Митчелл повернувся до регіону для поновлення посередницьких мирних переговорів між Ізраїлем та палестинцями.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG