Спеціальні потреби

Парад Русалок на Коні Айленд в Нью-Йорку


Парад Русалок – це одночасно свято календарного початку літа та креативності мешканців Коні Айленд
Парад Русалок – це одночасно свято календарного початку літа та креативності мешканців Коні Айленд

В суботу в районі Коні Айленд в Нью-Йорку відбувся щорічний Парад Русалок. На святі, в знаменитому своїми розважальними парками Коні Айленді можна побачити як людей одягнених в натхнені океанською тематикою костюми так і чудернацькі засоби пересування, карнавальні платформи та плавзасоби.

Традицію Параду Русалок було започатковано у 1983-му році з того часу фестиваль присвячений виключено літу та творчій природі людини проводиться щорічно в найближчу до календарного початку літа суботу.

Парад Русалок – віддає данину поваги парадам Марді Грас, які на початку 20-го сторіччя проводились на Коні Айленд. Саме в той час Коні Айленд був центром розваг Нью-Йорку.

Зазвичай в Параді Русалок беруть участь кілька сот активних учасників та тисячі глядачів. Більшість з них – відпочивальники, які на пляжах Коні Айленду рятуються від літньої спеки.

Найвідоміша риса Параду Русалок – дивовижні «морські» костюми та незвична для пуританської Америки часткова оголеність деяких учасниць.

Водночас парад, який приваблює креативних нон-конформістів є ще й популярним сімейним святом. Подейкують, що організатори параду заохочують хабарництво на численних конкурсах костюмів в ході свята. Таким чином кожен учасник може збільшити свої шанси на перемогу.

Щороку Парад має свого короля та королеву. Так, монархами свята свого час був відомий електронний музикант Moby, актор Харві Кейтель, рокер Лу Рід та співачка Квін Латіфа.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG