Спеціальні потреби

“Не хочемо жити у світі, де сильніший атакує свого сусіда” - прем’єрка Італії говорила у Вашингтоні про агресію РФ та продовольчу безпеку


Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні на прес-конференції зі спікером Палати представників США Кевіном Маккарті 27 липня 2023 року. Фото: AP/J. Scott Applewhite
Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні на прес-конференції зі спікером Палати представників США Кевіном Маккарті 27 липня 2023 року. Фото: AP/J. Scott Applewhite

Прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні під час зустрічі зі спікером Палати представників Кевіном Маккарті в американському Конгресі заявила, що в час російської війни проти України Захід має об'єднатись, аби захистити світовий порядок, базований на правилах.

«Багато речей зараз змінюються навколо нас, але є те, чого дехто від нас не очікував. Ми чітко довели, що західний світ об’єднаний, і хоче захистити світ, побудований на міжнародних правилах. Тому що без світу, який базується на міжнародному порядку, ми б жили у хаосі, в якому чиє військо сильніше, той може атакувати свого сусіда. Це не той світ, в якому ми хочемо жити. Ми хочемо жити в світі, де ми поважаємо суверенітет та свободу», - сказала Джорджа Мелоні у четвер, 27 липня, у Вашингтоні.

Мелоні наголосила, що зв'язки Італії за США поглибились в час російської агресії, мовляв, це час, коли союзники мають покладатися один на одного.

"Як ніколи ми повинні покладатися один на одного. Ми сьогодні мали нагоду обмінятись поглядами на багато міжнародних питань, від війни в Україні та її впливу на весь світ, особливо стосовно продовольчої безпеки, до стабілізації та розвитку ситуації у Середземноморському регіоні, зокрема в Африці, у Індо-Тихоокеанському регіоні та наступне італійське президентство у “Групі семи”, - сказала очільниця італійського уряду.

Кевін Маккарті, спікер Палати представників США конгресмен-республіканець назвав Мелоні однією з “найбільш вражаючих лідерок”, яка серед іншого, змогла продемонструвати лідерство в час війни в Україні й будує стратегію на майбутнє.

У Вашингтоні Мелоні має намір зустрітися також з президентом США Джо Байденом у Білому домі. На порядку денному зустрічі - питання співпраці США та Італії у підтримці України та протидії російській війні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG