Спеціальні потреби

Найбільший у світі «McDonald's» споруджено для учасників та глядачів Олімпіади


Мережа ресторанів швидкої їжі «McDonald's» є одним з найбільших спонсорів Олімпійських ігор у Лондоні. І хоч швидка їжа навряд чи входить у класичне меню атлетів, в олімпійському парку у Лондоні було споруджено найбільший у світі ресторан цього бренду. Критики кажуть, що низькоякісній продукції «McDonald's» не місце на світовій спортивній події, але популярність ресторану серед відвідувачів свідчить про протилежне.

Макдоналдс» в олімпійському парку щоденно годує тисячі людей. Після закінчення Олімпіади його буде розібрано. 75% матеріалів використають для інших закладів мережі у Великобританії.
Для спорудження найбільшого за площею та кількістю відвідувачів ресторану мережі «McDonald's» у світі знадобилося лише півтори місяця. Двоповерховий заклад швидкого харчування здатний розмістити за столами півтори тисячі людей, і його стільці ніколи не пустують. Підкріпитись у перервах між іграми сюди приходять тисячі клієнтів. У найбільш напружений час персонал обслуговує до тисячі осіб за годину.

Представники «Макдоналдса» припускають, що до закінчення Олімпіади тут буде продано 50 тисяч Біґ-Маків. Виконавчий директор компанії у Великобританії Джил Макдоналд каже, що «McDonald's» давно співпрацює з Олімпійським комітетом:

«Ми розпочали співпрацю ще п’ять років тому. І це – приємне відчуття, коли заходиш в ресторан і бачиш, наскільки зайнятий персонал. Адже у нас харчуються і атлети, і медіа, і звичайні глядачі. Приємно бачити, як наш план втілився у життя».

Корпорація «McDonald's» спонсорує Олімпійські ігри вже майже 40 років. Однак активісти критикують таку співпрацю, кажучи, що компанія не може підтримувати спорт та здоровий спосіб життя, якщо сам продає їжу низької поживної цінності з високим вмістом жиру, цукру та солі.

Представник компанії Джил Макдоналд не погоджується: «Я не думаю, що це справедлива критика, адже ми пропонуємо широкий вибір став для людей, які дотримуються збалансованої дієти».

Однак на вулицях британської столиці перехожі не дуже задоволені тим, що «McDonald's» є одним із головних спонсорів Олімпіади. Вони кажуть, що це суперечить здоровому глузду, коли мережа швидкого харчування спонсорує атлетів високого класу, які, мабуть, не торкнулися б продукції «McDonald's».

Втім, інші кажуть, що ця корпорація настільки велика, що може дозволити собі виділяти такі значні суми на спонсорство і з цим нічого не вдієш.

Тим часом ресторан «McDonald's» в олімпійському парку щоденно годує тисячі людей. Після закінчення Олімпіади його буде розібрано. 75% матеріалів використають для інших закладів мережі у Великобританії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG