Спеціальні потреби

США все ще найсильніші, і прийшов час про це нагадати - Маккейн про росіян у Сирії


Сенатор-республіканець Джон Маккейн гостро розритикував закордонну політику президента США Барака Обами та назвав останній події у Сирії наслідками самоусунення Америки від ролі світового лідера. Відповідні заяви Маккейн озвучив у ході виступу у Сенаті США.

Бомбардування російськими військовими цілей у Сирії Маккейн назвав дуже і дуже сумним днем для США на міжнародній арені.

Сенатор-республіканець відзначив, що президент США 4 роки спостерігав за злочинами режиму Асада, які у свою чергу призвели до формування ІДІЛ.

Маккейн заявив, що "важко уявити ступінь наївності" президента США, який сподівається на те, що "бандит" Путін та іранський режим можуть зіграти роль миротворців у Сирії.

Законодавець відзначив, що дії Путіна на міжнародній арені, включно із Сирією, є абсолютно прогнозованими, а той факт, що вони стають сюрпризом для США є свідченням значних проблем у керівництві Америки.

Маккейн закликав Обаму негайно підтвердити лідерство США у світі. Він вимагає, щоб американські військові жорстко відповіли на вимоги росіян очистити небо над Сирією.\

"Треба дати росіянам зрозуміти, хай собі літають, але літаки США теж будуть літати, де захочуть і краще росіянам триматись від нас подалі", - заявив Маккейн.

При цьому сенатор заявив, що США досі є найпотужнішою військовою державою у світі і мають діяти відповідно.

У ході промови Маккейн також згадав про заплановані сепаратистами на сході України вибори та поставив цей факт в один ряд із останніми діями Путіна у Сирії.

Сенатор-республіканець закликав президента США Барака Обаму "прокинутись".

Дивіться також: Порошенко та Обама вже кілька разів зустрілись у Нью-Йорку - посол України у США

Порошенко та Обама вже кілька разів зустрілись у Нью-Йорку - посол України у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:30 0:00

XS
SM
MD
LG