Спеціальні потреби

Ілон Маск занепокоєний промисловим шпигунством в компанії Tesla


Маск не виключає, що у витоку даних могли бути зацікавлені «брокери з Волл-Стріт», «нафтогазові компанії» і конкуренти з автоконцернівЗасновник компанія Tesla Ілон Маск підняв тривогу в зв'язку зі зрадником, який опинився в рядах співробітників компанії. Він стверджує, що зловмисник зробив «прямі зміни в коді» внутрішніх систем і передавав дані третім особам.

Голова Tesla розіслав всім співробітникам електронного листа на цю тему, справжність якого підтвердили телеканалу CNBC кілька співробітників компанії. У посланні Маск стверджує, що неназваний співробітник пішов на такий крок через те, що не отримав підвищення на роботі. Шпигун-доброволець вже зізнався в саботажі. При цьому Маск не виключає, що у витоку даних могли бути зацікавлені «брокери з Волл-Стріт», «нафтогазові компанії» і конкуренти з більших автоконцернів.

Маск нагадав, що деякі традиційні виробники автомобілів занижували дані про шкідливі викиди, а значить вони, можливо, «готові обманювати і іншими способами».

У ще одному посланні співробітникам новатор розповів про «ще один, дивний інцидент»: пожежу на заводі з виробництва Tesla, яка стала п'ятою з 2014 року. Через це Маск закликав усіх співробітників бути пильними, тому що у «зовнішніх сил» є мотивація зупинити роботу компанії. Тим часом увагу акціонерів і Волл-стріт в цілому зараз прикута до того, чи вдасться Маску виконати чергову обіцянку і наростити виробництво бюджетної Model 3 до п'яти тисяч машин в тиждень до кінця поточного місяця.

Спочатку цей обсяг виробництва ми повинні були побачити до кінця року. Так що не виключено, що листи про саботажників і пильність - це підготовка інформаційного поля до чергової констатації факту, що вийти на беззбиткове виробництво найдоступніших електромобілів від Tesla поки що не вдається. Станом на початок місяця з конвеєра сходило близько трьох з половиною тисяч автомобілів Tesla Model 3.

Дивіться також: Прикордонні ізолятори із сотнями дітей

Прикордонні ізолятори із сотнями дітей. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

XS
SM
MD
LG