Спеціальні потреби

Маркарова: Україна активно співпрацює з новим складом Конгресу США


Обрання Кевіна Маккарті спікером Палати представників Конгресу США
Обрання Кевіна Маккарті спікером Палати представників Конгресу США

У новому складі Конгресу США, який почав працювати цього року, зберігається двопартійна підтримка Києва, а українські дипломати активно співпрацюють із представниками обох провідних партій США: як демократів, так і республіканців. Про це в інтерв'ю журналістці Української служби Голосу Америки Наталі Леоновій заявила посол України у США Оксана Маркарова.

Посол зокрема прокоментувала співпрацю з новообраним спікером Палати представників Конгресу США Кевіном Маккарті. “Спікер Маккарті не є невідомою для нас особистістю. Наші делегації зустрічалися, коли він був лідером республіканської меншості, і дуже активно працювали з ним,” - зазначила Маркарова.

Також вона додала, що в новому складі Конгресу залишаються представники групи підтримки України в Конгресі, які продовжують активно співпрацювати з Києвом.

Водночас зусилля українських дипломатів наразі спрямовані на те, щоб якомога швидше познайомитися з новими членами Конгресу та донести їм інформацію про Україну: “Розказати, що ми не тільки вдячні за попередню допомогу, але й куди ми витратили цю допомогу. І ми дуже активно розказуємо і звітуємо. І обгрунтовуємо також, чому допомога Україні - це не тільки наша потреба, а насправді інтерес національної безпеки Сполучених Штатів і цивілізованого світу загалом”, - заявила посол.

Дивіться також:

 • 16x9 Image

  Голос Америки

  Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

 • 16x9 Image

  Наталія Леонова

  Ведуча, репортер і редактор української служби "Голосу Америки". Перед тим, як приєднатися до команди "Голосу Америки" у 2003 році, працювала юристом в одній із київських юридичних фірм. Також координувала діяльність шведської гуманітарної організації, яка займається реабілітацією хворих українських дітей. Здобула магістерський диплом з міжнародного публічного права Київського інституту міжнародних відносин. Захоплюється йогою.  

Форум

Recommended

 • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

  Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG