Спеціальні потреби

Флоридська резиденція Трампа «Мар-а-Лаґо» стоїть на шляху руйнівного урагану «Ірма»


Maр-а-Лаґо
Maр-а-Лаґо

За 90 років свого існування особняк вистояв чотири потужні ураганиУраган «Ірма» насувається на Флориду і покаже, чи дійсно особняк президента Дональда Трампа «Мар-а-Лаґо» здатний вистояти будь-який шторм, як це протягом багатьох років стверджував його господар.

Якщо керуватися минулим досвідом, ставки варто таки робити на будинок.

З тих пір, як 90 років тому спадкоємиця промислової імперії Марджорі Мерріведер-Пост вибудувала для себе цей 126-кімнатний особняк загальною площею 5 800 квадратних метрів, він вистояв чотири потужні урагани.

Стіни товщиною один метр укріплені балками зі сталі і бетону, міцно вмонтованими в коралову породу невеликого острова в окрузі Палм-Біч.

Трамп придбав особняк в 1985 році за 10 мільйонів доларів і вклав мільйони в його перебудову і ремонт, а в 1995 році перетворив його в приватний клуб.

Дивіться також: Відкрився новий завод компанії Holtec, яка будує безпечне сховище для ядерних відходів в Україні

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG