Спеціальні потреби

Манафорту призначать покарання у лютому, а держава вже почала вилучати його статки


Манафорту призначать покарання 8 лютого в суді Александрії за вісьмома пунктами звинувачень в банківському шахрайстві та уникненні від оподаткування.

Дату призначення покарання оголосив суддя Т.С. Елліс під час слухань у п’ятницю. Суддя також відхилив десять звинувачень за якими присяжні не змогли дійти згоди під час судового процесу влітку.

69-річний Манафорт прибув до суду у інвалідному візку, лише на його правій нозі було вдягнено шкарпетку. Його адвокат Кевін Даунінг заявив, що «Манафорт має серйозні проблеми зі здоров’ям», повідомляє The Washington Post.

Даунінг подав запит судді Елліс на прискорення слідства, яке передує призначеню покараня, щоб Манафорт міг переміститись з місцевої в’язниці до, як очікується, федеральної в’язниці.

Юристи вважають, що Манафорт, ймовірно, отримає покарання у 8-10 років ув’язнення.

Кримінальні звинувачення проти Манафорта постали через його роботу з українською політичною партією.

Манафорт визнав свою провину перед другим судовим процесом, що мав відбутись в окрузі Колумбія. Він також погодився співпрацювати з спецпрокурором США Робертом Мюллером, який веде слідство стосовно можливого втручання Росії до виборів 2016 року в США.

На час призначення покарання в лютому співпраця Манафорта зі слідством ще не буде завершена. Тому, як вважають спостерігачі, при призначенні покарання можливо не буде враховано співпрацю Манафорта зі слідством повною мірою.

Уряд також отримав повноваження на вилучення активів незаконно набутих в результаті уникнення від оподаткування та порушення правил лобістської діяльності на загальну суму 15 мільйонів доларів

Уряд також отримав повноваження на вилучення активів незаконно набутих в результаті уникнення від оподаткування та порушення правил лобістської діяльності на загальну суму 15 мільйонів доларів. Про це йдеться в рішенні суду, винесеному минулого тижня.

Ці активи включатимуть апартаменти Манафорта в центрі Trump Tower в Нью-Йорку, а також його будинок в Гемптонз, кошти на банківських рахунках та страхування життя.

Дивіться також: Жіноча сила: долю виборів до Конгресу США можуть вирішити голоси жінок

Жіноча сила: долю виборів до Конгресу США можуть вирішити голоси жінок. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

XS
SM
MD
LG