Спеціальні потреби

Малюнок Трампа продадуть на аукціоні


Ескіз будівлі «Емпайр-Стейт-Білдінг», створений президентом Дональдом Трампом, буде виставлено на торгах в аукціонному домі в Лос-Анджелесі.

Організатори аукціону повідомляють, що зображення знакового нью-йоркського хмаросяга, розміром 30 на 22 сантиметри і виконане чорним маркером, було створене Трампом на благодійному аукціоні у Флориді, коли він відкривав свій маєток Мар-а-Лаго як приватний клуб у 1995 році.

За інформацією, фрагмент, підписаний Трампом, був проданий за менш ніж 100 доларів, коли він був проданий першого разу, а зараз оцінюється в межах від 8 до 12 тисяч доларів. Аукціонний дім повідомляє, що частина доходів від будь-якого продажу піде на користь Національного громадського радіо (NPR).

Ілюстрація є частиною аукціону, що присвяченого сучасному мистецтву і знаменитостям, який проходитиме в Лос-Анджелесі та онлайн 19 жовтня.

Інший ескіз Дональда Трампа, що зображує панораму Мангеттена, який він намалював для благодійної акції в 2005 році, був проданий на аукціоні влітку за 29 тисяч доларів.

Дивіться також: Трамп відзначив прогрес, якого досягла Україна з часу минулої зустрічі президентів України та США у Вашингтоні

XS
SM
MD
LG