Спеціальні потреби

Колега Маккейна розповів про стан здоров’я сенатора і його боротьбу з раком мозку


Cенатори Джон Маккейн і Джефф Флейк
Cенатори Джон Маккейн і Джефф Флейк

Молодший сенатор від штату Аризона Джефф Флейк висловив надію, що Джон Маккейн вже невдовзі повернеться на роботу

В інтерв’ю CNBC, молодший сенатор від штату Аризона Джефф Флейк відповідав на цілу низку запитань на тему внутрішньої і закордонної політики США. Зовсім ясно, що аудиторії цікаво було довідатися про стан здоров’я його покровителя, впливового старшого сенатора від Аризони Джона Маккейна, якому в липні минулого року діагностувала рак мозку під час планованої операції на оці.

Від того часу Маккейн проходить курс лікування. Спочатку, він перебував у військовій лікарні біля Вашингтона. В грудні сенатор поїхав додому до рідної Аризони, де до сьогодні, незважаючи на обіцянку повернутися до Сенату в січні, він далі лікується.

Джон Маккейн залишає кабінет у Сенаті. Їде в Аризону на лікування.
Джон Маккейн залишає кабінет у Сенаті. Їде в Аризону на лікування.

Сенатор Флейк розповів про відвідування Маккейна в його резиденції у Фініксі.

«Ми розмовляли близько двох з половиною годин. Спочатку було ще кілька відвідувачів, а тоді ми були самі. Ментально, він, без сумніву, здоровий. Коли я ввійшов в його кімнату, він читав газету Wall Street Journal, біля нього лежала копія федерального бюджету США», сказав Флейк.

Але фізично, він втомлений, зазначив його колега-сенатор.

«Курс лікування, який Джон проходив у грудні, його виснажив. Було йому дуже важко після того. Однак йому вже набагато легше. Протягом цього періоду я з ним часто розмовляв, і з кожним разом він звучить краще і краще».

Сенатор Флейк висловив сподівання, що його друг, колега і покровитель повернеться до Вашингтона і займе своє місце в Сенаті вже у близькому майбутньому.

«Це його ціль. У тому напрямку він працює. І працює над цим дуже наполегливо.

На Майдані у лютому, 2014 р.
На Майдані у лютому, 2014 р.

Як відомо, сенатор Джон Маккейн - один з найпалкіших друзів України в Конгресі США. Він виступає за надання оборонної летальної зброї Україні у війні з підтримуваними Москвою сепаратистами. Маккейн закликає Росію припинити агресію проти України і поважати її суверенітет та територіальну цілісність.

Дивіться також: Британія офіційно звинувачує Росію у кібернападі на Україну

Британія офіційно звинувачує Росію у кібернападі на Україну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG